Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

Mahir doktor Dişle müntesip iltihaplar oda, burun ve imik çevresi gibi dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En gücük sürede bir diş hekimine sağlık muayenesi olmanızı ve gerekli tedavileri yapmış oldurmanızı tavsiye ederim.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin ciğerinde diş eti evetğu dâhilin oraya eritici ilaç koydu suratim şustalıkti antibiyotik kullanıtefsir bu iyileştirme kaç günde geçer…?

Kompetan hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o vakit çektirmenizi öneririm..

Uzman doktor Mutlaka bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetleme etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanımına mebdelayınız. Kullanmış başüstüneğunuz daruları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Mütehassıs hekim Evet vecalar kabil. Diş iltihabı demeden önce görülmesi icap fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize temelvurunuz.

amaç hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şmedarımaişetiklik güya henüz da artmakta napmalıyım üç günde şanlayışiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir tarih sonrasında dişimde müthiş bir acı sarrafiyeladı yeniden gittim dolguyu aldı eğreti dolgu koydu ve iltihap geçedepli dişi hileıcaz dedi 1 hafta başüstüne acı hiç dinmiyor çarelarımı rabıtalı olarak kullanıtefsir dahada şerye gitmeye temelladı benizüm komple şmaslahatti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Mahir doktor İyi günler, sanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım kadarıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü dâhilin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sıkıntı haddizatında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da sorun olan dişiniz aslında 20 evetş dişiniz değil bile daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri more… ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise artan başka kökünü çıkartmayı düşünüyor – daha çok tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 yaş dişleri alegori implant yerleştirmeye lazım yoktur.)

Bisey cikti azıcık buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez ama dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Bilirkişi doktor Sizi görmeden tedavi etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç otama öneremem..

nur dişim acayip derecedde şanlayışti doktor koca apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur fakat şkonuliği çekmedı ne yapmalıyım ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Mahir hekim Esasen bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli skorlanacaksa bekleyin ancak bunu uzatmayın..

Diş kökünde oluşan apseler bâtınin genellikle kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Ama bu işlemin spesiyalistı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *