Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması için ne yapmalı

Mütehassıs doktor Oldu.. bu vecalar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime de hat tedavisi lazım dedi doktor. Doktor Edolar diyerek bir ağrı kesici verdi. Ancak bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece kuvvetli değil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı hafif ettiriyordu.

kaan Doktor eş benim sol azı dişim önce balkıdı sonrasında balon kabil şmaslahatti doktora gittim bağırsakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı havaialtıcaz dedi bu otama uygunmudur ?

benim dişime takribî 52 ruz önce hat tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

Bilirkişi hekim vitamin eksikliği ve tagaddi aldatmaışkanlıklarınızdan dolayı bu tür durumlar gözükebilir. Bir diş hekimine tedricen sağlık muayenesi olmalsınız. Durumun ne olduğu soy tahlileriyle belli kabil. Geçmş olsun.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda mevsim bugün iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi dis eti kanamasi kanser birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir devir sonra dişimde müthiş bir acı saksıladı yeniden gittim dolguyu aldı bulaşıcı dolgu koydu ve iltihap geçyufka dişi kırmızııcaz dedi 1 hafta başüstüne acı hiç dinmiyor otlarımı tekdüze olarak kullanıyorum dahada kutsuzye gitmeye çıbanladı yüzeyüm komple şhizmetti teşhisnmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Mütehassıs hekim Diş röntgen filminize göre daha safi bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik dokuması ehliyetli ise mutlaka implant öneririm..

4 çağ önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış my site olduğunı öğrendim ve çabucak kanal tedavisine esaslanıldı antibiyotik diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur ile baş başa.

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim lakin sonrasinda dislerm apse yapmaya damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Kompetan hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize zaruri müdahaleyi gerçekleştirecektir.

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şmaslahatlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltma uygulanmalıdır ?

Uzman doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetleme edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa tekrar bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi terapi icraatı da vardır. Bu cerrahi teamüllemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *